Повернення та обмін

Відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач (фізична особа) має право протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчі товари належної якості за умови, що він (товар) не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів” друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості або повертає кошти у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування чи непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукцію протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки на сайті stasiakliufas.com, написавши на e-mail contact@stasiakliufas.com або заповнити форму на сторінці “Контакти“. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити ПІБ, дату і номер замовлення, який ви отримали в листі після оформлення замовлення на сайті. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю у розмірі вартості повернутої продукції після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутися в магазин, в якому був придбаний товар.

Примітки

За електронний контент гроші не повертаються. Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну.

У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця) повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл, який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем), та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. Таким чином, Контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.

Догори