Доставка та оплата

Обробка ваших замовлень триває до 3 днів від дати створення замовлення. До цього терміну також додається час доставки.

Механізм формування замовлення

Якщо ви зробили та оплатили замовлення, ми автоматично підтверджуємо його (без дзвінка) і надсилаємо лист на вказану електронну адресу з інформацією про замовлення.

Після успішної перевірки інформації у замовленні вам надійде лист про те, що ваше замовлення було опрацьоване та передане до служби доставки. Очікуйте на смс-повідомлення від служби доставки із номером ТТН (товарно-транспортної накладної) вашої посилки.

*Передзамовлення

Усі книги, придбані за передзамовленням, будуть відправлятися першочергово після отримання книг із друкарні. Всі інші замовлення будуть оброблятися після них у порядку черги.

Оплата

Оплата замовлень можлива такими способами:

  • переказ за реквізитами (детальніше тут);
  • у відділенні служби доставки (у разі вибору післяплати).

Доставка

Здійснюється службою доставки “Нова пошта” у відділення, яке ви вказуєте при оформленні замовлення. Доставка виконується на території України (окрім тимчасово окупованих територій).

Терміни та вартість доставки

Приблизний термін доставки замовлення до відділення “Нова пошта” складає 1-3 дні. Орієнтовну дату прибуття замовлення можна розрахувати за посиланням. Дізнатися орієнтовну вартість доставки можна на сайті. Відстежити замовлення по номеру ТТН – на сайті Нової пошти. Вартість доставки оплачує отримувач.

Отримання замовлення

Для отримання відправлення достатньо мати при собі номер експрес-накладної (ТТН), оригінал паспорту громадянина України/закордонного паспорту або телефон з номером, вказаним в ЕН. Детальні умови отримання відправлень вказані в Умовах надання послуг.

Комплектація товару

Увага!

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки та відсутність механічних пошкоджень при отриманні посилки. Це можливо зробити при працівниках служби доставки.

Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних ушкоджень чи браку безпосередньо у відділенні перевізника.

У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень ви маєте право відмовитись від отримання. У таких випадках, будь ласка, зверніться до нас.


Якщо у вас виникли будь-які запитання, напишіть нам на сайті або на сторінці Стася Клюфас у Facebook.

Догори